fbpx
Skip to content Skip to footer

Sítě proti hmyzu

Dokonalé řešení ochrany proti dotěrnému hmyzu.

Jsou užitečným pomocníkem v letních měsících.

 

Pevné sítě

 

Pevné sítě se hodí zejména pro klasická okna, jak plastová, tak i dřevěná. Montují se přímo na rám okna a při kotvení některých typů pevných sítí není ani nutné zasahovat do rámu okna. V zimě se dají tyto sítě snadno vyjmout a na jaře zpátky umístit do oken.

POPTAT

Dveřní sítě

 

Dveřní sítě proti hmyzu jsou určené pro všechny typy dveří. Dveřní sítě jsou otevíratelné a do rámu uchycené pomocí pantu. Můžete je doplnit samozavíracími panty. V zavřené poloze je dveřní síť fixována magnety, které se nacházejí uvnitř rámu sítě. Pro majitele domácích mazlíčků vyrábíme praktické dveřní sítě s průlezem pro psa a kočku.

POPTAT

Posuvné sítě

 

Posuvné sítě proti hmyzu vám zaručí klidný spánek. Jsou vhodné zejména do velkých posuvných dveří. Ale využijete je také na francouzská okna nebo pro vstupy na terasu. Pro jejich instalaci je potřeba počítat s dostatečným prostorem pro posouvání sítě do strany. Díky integrovaným pojezdovým kolečkům je manipulace s nimi hladká a tichá.

POPTAT

Okenní rolovací

 

Okenní rolovací sítě proti hmyzu ocení každý, kdo si chce užívat nerušeného výhledu z okna ven. Jsou vhodnou alternativou k pevným sítím. Síťovinu můžete snadno a rychle vytáhnout do horního ochranného boxu, a to buď pomocí šňůrky nebo madla. Hliníkový rám vypadá nejen designově, ale také vám zaručí vysokou pevnost a dlouhou životnost.

POPTAT

Dveřní rolovací

 

Dveřní rolovací sítě proti hmyzu jsou ideálním řešením pro dveře, kolem kterých je málo prostoru pro manipulaci. Výhodou je rychlé vytažení sítě do ochranného boxu vždy, když potřebujete projít dveřmi. Vytažená síť je fixována magnetem. Rolovací dveřní síť se hodí pro všechny balkonové dveře nebo vstupy na terasu.

POPTAT

Plisé sítě

 

Moderní plisé sítě jsou nejen účinnou ochranou proti hmyzu, ale také moderním doplňkem balkonových dveří a vstupů na terasu. Plisované sítě tvoří skládaná látka, která ozdobí váš domov. Síť nepodléhá korozi, dobře snáší teplotní rozdíly a na okně je prakticky neviditelná. Před nechtěným otevíráním je síť opatřena magnetem. Umožňuje bezbariérový průchod ven.

POPTAT

– Sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách na všechny typy oken.
– Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže a vysokou užitnou hodnotou.
– Jsou nezbytným a praktickým doplňkem moderního bydlení.